Muse | Portable Cassette Player | M-132 WM | USB connectivity | Bluetooth
- TootjadMuse
- Mudel: M-132 WM
- Saadavus: 5
-
46€
Muse | Portable Cassette Player | M-132 WM | USB connectivity | Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kõlarid | No |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 551 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Portable Cassette Player |
| Producer product name | M-132 WM |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB ühilduvus | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |




