Muse | Portable radio | M-055RB | AUX in | Black/Gold
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | FM swivel rod antenna, Power ON /OFF rotary volume control, Band Selector, Carrying handle |
| Gross depth (mm) | 187 mm |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross height (mm) | 142 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross weight | 0.707 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross width master carton | 207 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 180 x 80 x 130 mm |
| Net weight | 0.507 kg |
| Net weight master carton | 4.242 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 582 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 178 g |
| Plastic (No PET) | 22 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Portable radio |
| Producer product name | M-055RB |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.301 kg |
| Toite tüüp | AC: 230V ~ 50Hz Built-in AC cord with storage compartment DC : 4 x 1.5V C /R14/UM2 type battery (not included) |
| Toote värv | Black/Gold |
| Volume (m3) | 0.00238986 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse portable radio m-055rb aux in blackgold, m-055rb, muse, mikro-muusikakeskused



