Muse Shelf Speakers With Bluetooth M-620SH 150 W, Wireless connection, Black, Bluetooth
- TootjadMuse
- Mudel: M-620SH
- Saadavus: 2
-
111€
Muse Shelf Speakers With Bluetooth M-620SH 150 W, Wireless connection, Black, Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 381.00 mm |
| Brutokaal | 3.85 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 251.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 223.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connections | USB port, Optical Input, RCA jacks, Coaxial jack |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 170 x 150 x 220 mm |
| Muud funktsioonid | Volume/Treble/Bass adjustable. Power supply AC 100-240V 50/60Hz |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Netokaal | 2.80 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Shelf Speakers With Bluetooth |
| Producer product name | M-620SH |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.835 kg |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | USB Port allowing MP3 playback Aux in jack (3.5mm) Mic/guitar jack |
| Värv | Black |
| Võimsus | 150 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse shelf speakers with bluetooth m-620sh 150 w, wireless connection, black, bluetooth, m-620sh, muse, kolarid

