Muse Stereo Headphones M-278BT Headband, Over-ear, Brown
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Brutokaal | 0.43 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 219 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Laadimisaeg | 2-3 h |
| Mürasummutus | No |
| Netokaal | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Producer product name | M-278BT |
| Taasesitusaeg | 12 h |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB charging cable , Aux in cable (3.5mm) |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Toote värv | Brown |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Headband |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00390915 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: muse stereo headphones m-278bt headband, over-ear, brown, m-278bt, muse, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid





