Nanoleaf | Red Light Therapy Panel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Muud funktsioonid | Number of LEDs: 160 LEDs Type of Light Therapy: Red Light + NIR Intensity Levels: 4, with L4 being the strongest Recommended Usage Duration: 10-15 minutes, 3-5 times a week |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 254 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Nanoleaf |
| Producer product name | Red Light Therapy Panel |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tüüp | Therapy Panel |
| Võimsus | 19 W |
| Volume (m3) | 0.00567 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










