Natec Isopropylic Alcohol Racoon Ipa Cleaner | NSC-2450 | Cleaner | 250 ml
- TootjadNatec
- Mudel: NSC-2450
- Saadavus: 5
-
8€
Natec Isopropylic Alcohol Racoon Ipa Cleaner | NSC-2450 | Cleaner | 250 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Maht | 250 ml |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3030 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Isopropylic Alcohol Racoon Ipa Cleaner |
| Producer product name | NSC-2450 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote tüüp | Cleaner |
| Ühilduvus | Electronics, Hardware, Office accessorises, Photographic equipment |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




