Natec | Microphone | NMI-2253 | Noise reduction
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mürasummutus | Environmental Noise Cancelation |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters The 40 mAh battery ensures that the microphone lasts longer - up to 4 hours from taking the |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5289 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Microphone |
| Producer product name | NMI-2253 |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Android, PC |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







