Natec | Microphone | NMI-2255 | Hopper | Black | Noise reduction
- TootjadNatec
- Mudel: NMI-2255
- Saadavus: 5
-
19€
Natec | Microphone | NMI-2255 | Hopper | Black | Noise reduction
| All | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 12 h |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Maksimaalne ulatus | 30 m |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mürasummutus | Environmental Noise Cancelation |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters The 40 mAh battery ensures that the microphone lasts longer - up to 4 hours from taking the |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5289 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Microphone |
| Producer product name | NMI-2255 |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote nimetus | Hopper |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Microphone set |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





