Mio | Dash Cam with HDR | MiVue C545Pro | 320 x 240
| All | |
| Bluetooth | No |
| Ekraan | 320 x 240 |
| Embeeded battery | No |
| GPS (satelliit) | No |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaasas kaardid | No |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1551 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product family | Dash Cam with HDR |
| Producer product name | MiVue C545Pro |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Ühilduvad mälukaardid | Micro SD card up to 256 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









