Navitel Night Vision Car Video Recorder R200 NV
| All | |
| Brutokaal | 0.26 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 320 240 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Liides | micro USB |
| Muud funktsioonid | Auto-Start, G-sensor, Motion detection, Parking mode, Sound recording, maps of Europe, Russia, Belarus, Kazakhstan, Ukraine (12-month license). |
| Netokaal | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1265 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Producer product family | Night Vision Car Video Recorder |
| Producer product name | R200 NV |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.08 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videoresolutsioonid | 1920x1080 pikslit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: navitel night vision car video recorder r200 nv, r200 nv, navitel, pardakaamerad




