Navitel TF2 | High-efficient turbo fan
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.525 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Muud funktsioonid | Battery: 2500 mAh Power: 120 W 3 Gears Working time up to 4 hours |
| Net weight | 0.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 533 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product name | TF2 |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Tüüp | High-efficient turbo fan |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00161975 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: navitel tf2 high-efficient turbo fan, tf2, navitel, lisaseadmed











