Neomounts NS-FS100BLACK Floor stand 10-55", Black | Neomounts
- TootjadNeomounts
- Mudel: NS-FS100BLACK
- Saadavus: 1
-
144€
Neomounts NS-FS100BLACK Floor stand 10-55", Black | Neomounts
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 6.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts ns-fs100black floor stand 10-55, black neomounts, ns-fs100black, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused













