Neomounts Wall mount | LFD-W1000 TV mount wall | 60-100 " | Maximum weight (capacity) 125 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: LFD-W1000
- Saadavus: 2
-
110€
Neomounts Wall mount | LFD-W1000 TV mount wall | 60-100 " | Maximum weight (capacity) 125 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 41.40 mm |
| Gross height (mm) | 22.60 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 22.60 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 100 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 125 kg |
| Net weight | 4.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 900x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 350.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 60-100 " |
| Tare weight (kg) | 1.75 kg |
| Toote nimetus | LFD-W1000 TV mount wall |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 400x600, 440x400, 500x400, 500x500, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 680x300, 800x200, 800x400, 800x500, 800x600, 900x600 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts wall mount lfd-w1000 tv mount wall 60-100 maximum weight capacity 125 kg black, lfd-w1000, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused







