Neomounts WL40-550BL12 TV mount wall 32-55" - full motion - easy install | Neomounts
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL40-550BL12
- Saadavus: 2
-
44€
Neomounts WL40-550BL12 TV mount wall 32-55" - full motion - easy install | Neomounts
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 329.00 mm |
| Net weight | 3.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 154 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts wl40-550bl12 tv mount wall 32-55 - full motion - easy install neomounts, wl40-550bl12, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused














