NexBlue 3-in-1 CT clamps for solar T16 | NBCTX3-120A
- TootjadNexBlue
- Mudel: NBCTX3-120A
- Saadavus: 5
-
111€
NexBlue 3-in-1 CT clamps for solar T16 | NBCTX3-120A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8889 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | NexBlue |
| Producer product family | 3-in-1 CT clamps for solar T16 |
| Producer product name | NBCTX3-120A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

