NexBlue Flexible Coil 3x MRC 36 (600A) | MRC-36
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | NexBlue |
| Producer product family | Flexible Coil 3x MRC 36 (600A) |
| Producer product name | MRC-36 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


