Next Level Racing ERS3 Hyperccol Ventilated Sim Racing Seat
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-E063
- Saadavus: 2
-
364€
Next Level Racing ERS3 Hyperccol Ventilated Sim Racing Seat
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 20.40 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 150 kg |
| Muud funktsioonid | Supported Height: 120 210 cm Supported Wait Size: Up to 44 inches Built-in active cooling system |
| Net weight | 16.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote nimetus | ERS3 Hyperccol Ventilated Sim Racing Seat |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing ers3 hyperccol ventilated sim racing seat, nlr-e063, next level racing, toolid ja lauad














