Next Level Racing | Floor stand | NLR-A012 Free Standing Keyboard and Mouse Stand | Height | Black
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-A012
- Saadavus: 3
-
132€
Next Level Racing | Floor stand | NLR-A012 Free Standing Keyboard and Mouse Stand | Height | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 9.00 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Muud funktsioonid | Can suit almost any keyboard and mouse |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | NLR-A012 Free Standing Keyboard and Mouse Stand |
| Toote värv | Black |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing floor stand nlr-a012 free standing keyboard and mouse stand height black, nlr-a012, next level racing, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


