Next Level Racing Floor stand | Round Tube Freestanding Single Monitor Stand | Up to 3x43 " | Height adjustment, Tilt | Maximum
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-R011
- Saadavus: 1
-
323€
Next Level Racing Floor stand | Round Tube Freestanding Single Monitor Stand | Up to 3x43 " | Height adjustment, Tilt | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment, Tilt |
| Gross depth (mm) | 1000.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 15.80 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 43 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Net weight | 12.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 75 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Screen size compatibility | Up to 3x43 " |
| Tare weight (kg) | 3.10 kg |
| Toote nimetus | Round Tube Freestanding Single Monitor Stand |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 800 400, 600 400, 400 400, 300 400, 400 300, 200 400, 300 300, 300 200, 200 300, 400 200, 200 200, 150 150, 100 200, 200 100, 100 100, 75 75 mm |
| Volume (m3) | 0.0864 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






