Next Level Racing | F-GT Monitor Stand | Height, tilt | 27-65 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-A006
- Saadavus: 5
-
150€
Next Level Racing | F-GT Monitor Stand | Height, tilt | 27-65 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height, tilt |
| Gross depth (mm) | 760.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 65 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Screen size compatibility | 27-65 " |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | F-GT Monitor Stand |
| Toote tüüp | Mounting component - cockpit |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Mounting component |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 400x200, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing f-gt monitor stand height, tilt 27-65 maximum weight capacity 60 kg black, nlr-a006, next level racing, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




