Next Level Racing PRS2 | Performance Reclining Sim Racing Seat
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-E058
- Saadavus: 1
-
350€
Next Level Racing PRS2 | Performance Reclining Sim Racing Seat
| All | |
| Brand | PRS2 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 150 kg |
| Muud funktsioonid | Supported height: 120cm 210cm |
| Net weight | 17.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 4.70 kg |
| Tooteperekond | Performance Reclining Sim Racing Seat |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






