Ninebot by Segway KickScooter E2 Plus E II
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1120.00 mm |
| Gross height (mm) | 475.00 mm |
| Gross weight | 20.30 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Net weight | 16.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Segway |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| TI weight (kg) | 1.33 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ninebot by segway kickscooter e2 plus e ii, aa0514020003, segway, toukerattad ja rulad

