NINJA | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender | CB350EU | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-free plastic | Jar capacity 2.1 L | Ic
- TootjadNINJA
- Mudel: CB350EU
- Saadavus: 5
-
179€
NINJA | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender | CB350EU | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-free plastic | Jar capacity 2.1 L | Ice crushing | Silver/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 427.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | 10 |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Plastic |
| Materjal, kann(ud) | BPA-free plastic |
| Net weight | 1.00 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 477 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender |
| Producer product name | CB350EU |
| Suur kann | 2.1 L |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








