NINJA | Luxe Cafe Essential Espresso Machine | ES501EU | Pump pressure 9 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | Black
- TootjadNINJA
- Mudel: ES501EU
- Saadavus: 2
-
408€
NINJA | Luxe Cafe Essential Espresso Machine | ES501EU | Pump pressure 9 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 16.10 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Net weight | 14.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 310 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Luxe Cafe Essential Espresso Machine |
| Producer product name | ES501EU |
| Pumba rõhk | 9 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.61 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 2 L |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









