NINJA Mixer Blender 2in1 with Auto IQ | BN750EU | Tabletop | 1200 W | Jar material Plastic | Jar capacity 2.1+0.7 L | Ice crushi
- TootjadNINJA
- Mudel: BN750EU
- Saadavus: 5
-
146€
NINJA Mixer Blender 2in1 with Auto IQ | BN750EU | Tabletop | 1200 W | Jar material Plastic | Jar capacity 2.1+0.7 L | Ice crushing | Black/Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Auto-iQ Technology |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross weight | 4.53 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Net weight | 4.03 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 480 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Mixer Blender 2in1 with Auto IQ |
| Producer product name | BN750EU |
| Suur kann | 2.1+0.7 L |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ninja mixer blender 2in1 with auto iq bn750eu tabletop 1200 w jar material plastic jar capacity 2107 l ice crushi, bn750eu, ninja, blenderid











