Candy Dishwasher | CP 8F9FFA | Free standing | Width 55 cm | Number of place settings 8 | Number of programs 8 | Energy efficien
- TootjadCandy
- Mudel: CP 8F9FFA
- Saadavus: 4
-
330€
Candy Dishwasher | CP 8F9FFA | Free standing | Width 55 cm | Number of place settings 8 | Number of programs 8 | Energy efficiency class F | Display | Antracite
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 8 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 72 kWh |
| Energiatõhususe klass | F |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 664.00 mm |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Gross width (mm) | 596.00 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 55 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 49 dB |
| Net weight | 26.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | CP 8F9FFA |
| Programmide arv | 8 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 50 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Antracite |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 23 h |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |










