Gorenje Dishwasher | GS520E15S | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 9 | Number of programs 5 | Energy effici
- TootjadGorenje
- Mudel: GS520E15S
- Saadavus: 3
-
335€
Gorenje Dishwasher | GS520E15S | Free standing | Width 45 cm | Number of place settings 9 | Number of programs 5 | Energy efficiency class E | Display | AquaStop function | Grey
| All | |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 9 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 70 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 41.50 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Jääkaja näidik | Yes |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 47 dB |
| Net weight | 36.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | GS520E15S |
| Programmide arv | 5 |
| Sisetuli | No |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







