Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MEPJ4ET/A
- Saadavus: 5
-
392€
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 214.00 mm |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1639 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple watch se 3 gps cellular 44mm midnight aluminium case with midnight sport band - ml apple, mepj4eta, apple, nutikellad

