myPhone Watch Classic 2 | Smart watch | TFT | 1.85" | Waterproof | Silver Grey
- TootjadmyPhone
- Mudel: SMA002923
- Saadavus: 1
-
31€
myPhone Watch Classic 2 | Smart watch | TFT | 1.85" | Waterproof | Silver Grey
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Call/Message notifications | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 240 x 284 pixels |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7353 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | myPhone |
| Producer product name | Watch Classic 2 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.85" |
| Sleep monitoring | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | Android, iOS |
| Värv | Silver Grey |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








