Xiaomi Redmi Watch 5 Lite | GPS (satellite) | AMOLED | 1.96 | Light Gold
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8791GL
- Saadavus: 5
-
59€
Xiaomi Redmi Watch 5 Lite | GPS (satellite) | AMOLED | 1.96” | Light Gold
| All | |
| Call/Message notifications | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Contact pay | No |
| Ekraani suurus (k x v) | 410 x 502 pixels |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Redmi Watch 5 Lite |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.96 |
| Sleep monitoring | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | Android, iOS |
| Värv | Light Gold |
| Volume (m3) | 0.00055 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






