Xiaomi Watch 5 | Smart watch | AMOLED | 1.54" | Waterproof | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07WRGL
- Saadavus: 5
-
314€
Xiaomi Watch 5 | Smart watch | AMOLED | 1.54" | Waterproof | Black
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 480 x 480 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1242 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 72.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Watch 5 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.54" |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






