SALE OUT. Osram | Parathom Classic LED | E27 | 19 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING
- TootjadOsram
- Mudel: 4058075245976SO
- Saadavus: 1
-
9€
SALE OUT. Osram | Parathom Classic LED | E27 | 19 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energy consumption | 19.00 kWh/1000h |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross height (mm) | 139.00 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 233.00 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Karbi sisu | 1pcs bulb |
| Lampide eluiga | 15000 h |
| Net weight | 0.07 kg |
| Net weight master carton | 1.03 kg |
| Otstarve | Domestic applications General illumination Outdoor use in outdoor luminaires only |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 349.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 28.80 g |
| Plastic (No PET) | 7.20 g |
| Producer | Osram |
| Producer product name | Parathom Classic LED |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Samaväärne pirni võimsusega | 150 W |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.078 kg |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Tehnilised omadused | Low energy consumption Easy replacement of classic lamps thanks to compact design Instant 100 % light, no warm-up time Lifetime: up to 15000 h. Not dimmable |
| Temperatuuri kontrollimine | 2700 K |
| Tuhmistatav | No |
| Valguse värv | Warm White |
| Valgusvoog | 2452 lm |
| Võimsus | 19 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Vooluallika pinge | 220 V |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out osram parathom classic led e27 19 w warm white damaged packaging, 4058075245976so, osram, nutiseadmed, kodutehnika



