SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | Wi-Fi | USED, SCRATCHED
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5416GLSO
- Saadavus: 1
-
82€
SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | Wi-Fi | USED, SCRATCHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 94.00 mm |
| Gross height (mm) | 136.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Karbi sisu | Smart doorbell x 1 Chime x 1 Type-C charging cable x 1 Mounting base x 1 Removal pin x 1 User manual x 1 Screws x 1 Attention sticker x 1 |
| Muud funktsioonid | Ultra-clear 2K resolution AI human recognition 5200mAh battery Two-way audio Clear video even in the dark |
| Net weight | 0.32 kg |
| Otstarve | For safety |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 99.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Doorbell 3 |
| Saleout | USED, SCRATCHED |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tehnilised omadused | Wireless connectivity Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, RF 433MHz Infrared light 940 nm infrared light Operating temperature -10 C to 45 C Charging temperature 0 C to 45 C Operating humidity 10% to 90% RH, non-condensing |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud võrguprotokollid | Wi-Fi |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



