Xiaomi Redmi 15 (Titan Gray) Dual SIM 6.9" IPS LCD 1080x2340/2.3GHz&2.0GHz/128GB/4GB RAM/Android15/5G,MZB0L91EU | Xiaomi
- TootjadXiaomi
- Mudel: 69053
- Saadavus: 10
-
226€
Xiaomi Redmi 15 (Titan Gray) Dual SIM 6.9" IPS LCD 1080x2340/2.3GHz&2.0GHz/128GB/4GB RAM/Android15/5G,MZB0L91EU | Xiaomi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.297 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Net weight | 0.197 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1129 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000765 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi redmi 15 titan gray dual sim 69 ips lcd 1080x234023ghz20ghz128gb4gb ramandroid155g, mzb0l91eu xiaomi, 69053, xiaomi, nutitelefonid












