Adler | Air Dehumidifier | AD 7917 | Power 200 W | Suitable for rooms up to 60 m | Water tank capacity 2.2 L | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7917
- Saadavus: 5
-
96€
Adler | Air Dehumidifier | AD 7917 | Power 200 W | Suitable for rooms up to 60 m³ | Water tank capacity 2.2 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fan, drying, dehumidifying, defrost, air cleaning, continuous moisture drainage |
| Gross depth (mm) | 284.00 mm |
| Gross height (mm) | 528.00 mm |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Jahutusseadme keskmine kaal | 35 g |
| Kiiruste arv | 1 |
| Konteineri maht (vesi) | 2.2 L |
| Müratase | 45 dB |
| Muud funktsioonid | Dehumidifying capacity (32 C / 80%RH) 10 liters / 24 hours Air cleaning function by PP filter & active carbon filter Full water tank indication light Refrigerant R290 |
| Net weight | 8.40 kg |
| Õhuvool (suur kiirus) | 120 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Air Dehumidifier |
| Producer product name | AD 7917 |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 60 m |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Drain hose |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 2.2 L |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler air dehumidifier ad 7917 power 200 w suitable for rooms up to 60 m water tank capacity 22 l white, ad 7917, adler, ohukuivatid

