Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Mini | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4312GL
- Saadavus: 5
-
16€
Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Mini | White
| All | |
| AC-sisendpinge | 3 V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 103 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross weight | 0.177 kg |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Muud funktsioonid | The Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Mini features a compact design with a 5.1mm thin bezel and a 42.8 35.1mm LCD screen. The high screen-to-body ratio provides a larger display area, making it easier to view temperature and humidity levels |
| Net weight | 0.073 kg |
| Õhupuhastusvõime | N/A |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 94 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Mini |
| Tare weight (kg) | 0.104 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.000172422 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart temperature and humidity monitor 3 mini white, qbh4312gl, xiaomi, ohuniisutajad









