CATA 02859489 Charcoal Filter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 1.91 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 250 g |
| Producer | CATA |
| Producer product name | 02859489 Charcoal Filter |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |

