CATA | Hood accessory | 02846763 | Carbon Filter | Quantity per pack 1 | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02846763
- Saadavus: 5
-
16€
CATA | Hood accessory | 02846763 | Carbon Filter | Quantity per pack 1 | Black
| All | |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.292 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Kõrgus | 4 cm |
| Läbimõõt | 200 mm |
| Laius | 20 cm |
| Net weight | 0.242 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood accessory |
| Producer product name | 02846763 |
| Sügavus | 20 cm |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Carbon Filter |
| Ühilduvad tooted | 02011307 |
| Volume (m3) | 0.0016 m |
Sildid: cata hood accessory 02846763 carbon filter quantity per pack 1 black, 02846763, cata, ohupuhastid

