CATA Hood | EXTENDER 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 390 m /h | Mechanical | ECOLED | Stainless Ste
- TootjadCATA
- Mudel: 02017606
- Saadavus: 5
-
101€
CATA Hood | EXTENDER 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 390 m³/h | Mechanical | ECOLED | Stainless Steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 45 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | E |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | ECOLED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 390 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55.6 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65.6 cm |
| Mootori tüüp | TF2003 |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 57 dB |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | EXTENDER 600 |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgustõhususe klass | A |
| Volume (m3) | 0.068607 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








