CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 390 m /h | Mechanical control | LED | Bla
- TootjadCATA
- Mudel: 02017203
- Saadavus: 5
-
113€
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 390 m³/h | Mechanical control | LED | Black Glass
| All | |
| Aastane energiakulu | 44.5 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | E |
| Äratõmbetõhususe, % | 11.9 % |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Filtripuhastuse indikaator | No |
| Filtrite arv | 2 pc(s) |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Gross width (mm) | 660 mm |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 12 cm |
| Intensiivkiirus | No |
| Juhtpaneel | Mechanical panel |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical control |
| Kõrgus | 14 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 18 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 18 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 2 |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 390 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootor kaasa arvatud | Yes |
| Mootori tüüp | TF 2003 |
| Mootori võimsus | 100 W |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 57 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 45 dB |
| Muud funktsioonid | Easy-to-Install System, Easy-to-Clean inner shielding |
| Net weight | 7.5 kg |
| Nõudepesumasinakindel filter | Yes |
| Õhuvool (aeglane kiirus) | 150 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Pestav filter | Yes |
| Pirni võimsus | 7 W |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | TF 2003 600 GBK |
| Puutejuhtimine | No |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Rasva filtrimistõhususe, % | 68 % |
| Rasvafiltri tüüp | Metallic |
| Remote control | No |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Rõhk (Pa) | 194 Pa |
| Sügavus | 28 cm |
| Süsinikfilter ringlusse ringlusse | No |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Tõmbamise tüüp | Outlet tube to the exterior / Recirculating |
| Toote värv | Black Glass |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgusallikas | 2 EcoLed |
| Valgustõhususe | 36 lux/Watt |
| Valgustõhususe klass | A |
| Väljalaske paigutus | Top |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.054648 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata hood tf 2003 600 gbk telescopic energy efficiency class c width 60 cm 390 m h mechanical control led bla, 02017203, cata, ohupuhastid


