CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E Width 60 cm 325 m /h Mechanical Slider Control Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02034405
- Saadavus: 2
-
77€
CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E Width 60 cm 325 m³/h Mechanical Slider Control Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 97 kWh |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Filtrite arv | 2 pc(s) |
| Funktsioonid | 3 levels |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 655.00 mm |
| Gross weight | 9.12 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Juhtpaneel | Sliding Control |
| Kontrolli tüüp | Mechanical Slider Control |
| Kõrgus | 13,5 cm |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 325 m /h |
| Mootori võimsus | 125 W |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | TF-5260/C |
| Sügavus | 28 cm |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Telescopic |
| Võimsus | 2x90W W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata hood tf-5260c telescopic energy efficiency class e width 60 cm 325 m h mechanical slider control black, 02034405, cata, ohupuhastid

