CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m /h | Electronic | LED | Black Glass
- TootjadCATA
- Mudel: 02010404
- Saadavus: 3
-
246€
CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m³/h | Electronic | LED | Black Glass
| All | |
| Aastane energiakulu | 17 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+++ |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Kiiruste arv | 6 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 30-35 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 35 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 30 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 795 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootori tüüp | BT4DC |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 69 dB |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | TFH 6830 GBK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Sügavus | 22.15 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black Glass |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgustõhususe klass | B |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







