CATA Hood | VK 6000 BK | Chimney | Energy efficiency class A | Width 60 cm | 395 m /h | Mechanical | LED | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02061405
- Saadavus: 5
-
128€
CATA Hood | VK 6000 BK | Chimney | Energy efficiency class A | Width 60 cm | 395 m³/h | Mechanical | LED | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 25 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | B |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross height (mm) | 538 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 67-91 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 91 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 395 m /h |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 67 dB |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | VK 6000 BK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Sügavus | 47.5 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Chimney |
| Valgustõhususe klass | A |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 100 W |
| Volume (m3) | 0.0841432 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata hood vk 6000 bk chimney energy efficiency class a width 60 cm 395 m h mechanical led black, 02061405, cata, ohupuhastid






