Duux | HEPA+Carbon filter for Bright Air Purifier | Suitable for Sphere air purifier (DXPU06 or DXPU07) | White
- TootjadDuux
- Mudel: DXPUF06
- Saadavus: 2
-
36€
Duux | HEPA+Carbon filter for Bright Air Purifier | Suitable for Sphere air purifier (DXPU06 or DXPU07) | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 201 mm |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross height (mm) | 162 mm |
| Gross height master carton | 352 mm |
| Gross weight | 0.571 kg |
| Gross width (mm) | 201 mm |
| Gross width master carton | 226 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 192 x 192 x 150 mm |
| Muud funktsioonid | HEPA+Activated carbon. 99,97% removal efficiency. Removes dust particles, odours and other dangerous substances from the air, such as fine dust (PM2.5, PM0.3, PM0.1), smog, pollen, cigarette smoke, viruses, bacteria, benzene and formaldehyde. |
| Net weight | 0.391 kg |
| Net weight master carton | 2.284 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 204 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product name | HEPA+Carbon filter for Bright Air Purifier |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.568 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | HEPA filter |
| Ühilduvus | Suitable for Sphere air purifier (DXPU06 or DXPU07) |
| Volume (m3) | 0.006544962 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: duux hepacarbon filter for bright air purifier suitable for sphere air purifier dxpu06 or dxpu07 white, dxpuf06, duux, ohupuhastid

