Duux Smart Air Purifier | Bright 2 | 22 W | Suitable for rooms up to 42 m | Black
- TootjadDuux
- Mudel: DXPU08
- Saadavus: 5
-
185€
Duux Smart Air Purifier | Bright 2 | 22 W | Suitable for rooms up to 42 m² | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Night mode |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Müratase | 55 dB |
| Net weight | 2.90 kg |
| Õhu puhastamise määr | 210 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 540.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product family | Smart Air Purifier |
| Producer product name | Bright 2 |
| Sobib ruumidele kuni | 42 m |
| Taimer | 1, 2, 4 and 8 hours |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Tõhusus | 99.97 % |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 22 W |
| Volume (m3) | 0.02116 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









