SALE OUT. Singer Sewing Machine | 14HD-854 Heavy Duty Serger | Number of stitches 8 | Grey | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSinger
- Mudel: 14HD-854SO
- Saadavus: 1
-
291€
SALE OUT. Singer Sewing Machine | 14HD-854 Heavy Duty Serger | Number of stitches 8 | Grey | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Automatic threading | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 7.20 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 8 |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 1300 RPM |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | 14HD-854 Heavy Duty Serger |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud valgusti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Sewing Machine |
| Vaba õlg | Yes |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




