Singer | C7205 | Sewing Machine | Number of stitches 200 | Number of buttonholes 8 | White
- TootjadSinger
- Mudel: C7205
- Saadavus: 1
-
489€
Singer | C7205 | Sewing Machine | Number of stitches 200 | Number of buttonholes 8 | White
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 545.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 8.05 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 6.33 kg |
| Nööpaugu tüüp | 1-step |
| Nööpaukude arv | 8 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1670.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 200 |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | C7205 |
| Tare weight (kg) | 1.72 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All-purpose foot, Satin stitch foot, Blind hem foot, Zipper foot, Buttonhole foot, Button sewing foot, Cording foot, Open toe foot, Edge/Quilting guide, Spool pin felt, Screwdriver, Needle plate screwdriver, Seam ripper/Lint brush, Thread spool caps, Auxi |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Computerised |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer c7205 sewing machine number of stitches 200 number of buttonholes 8 white, c7205, singer, omblusmasinad



