Singer | M2105 | Sewing Machine | Number of stitches 8 | Number of buttonholes 1 | White
- TootjadSinger
- Mudel: M2105
- Saadavus: 5
-
159€
Singer | M2105 | Sewing Machine | Number of stitches 8 | Number of buttonholes 1 | White
| All | |
| Automatic threading | No |
| Automatic winding | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415 mm |
| Gross height (mm) | 335 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Muud funktsioonid | Light weight, LED light, smooth electronic speed control |
| Net weight | 5 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Piste laius | Adjustable |
| Piste pikkus | Adjustable |
| Pistete arv | 8 |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | M2105 |
| Süstiku tüüp | Vertical |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Feed Cover Plate for Free-Motion Embroidery, Zip Foot, Sliding Buttonhole Foot, General Purpose Zig-Zag Foot, Button Sewing-on Foot, Spare Needles, Spare Bobbins, Seam Ripper, Lint Brush, Patchwork Guide, Screwdriver, Spool Caps x 2, Soft Cover, Instructi |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Automatic |
| Vaba õlg | Yes |
| Võimsus | 72 W |
| Volume (m3) | 0.031280625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer m2105 sewing machine number of stitches 8 number of buttonholes 1 white, m2105, singer, omblusmasinad

