Singer | Needle, 2045 SZ12 BLST W/05
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.004 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Net weight | 0.002 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 137143 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Producer | Singer |
| Producer product name | Needle, 2045 SZ12 BLST W/05 |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.0000126 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: singer needle, 2045 sz12 blst w05, n204511m503, singer, omblusmasinad

