Singer | Sewing Machine | Simple 3229 | Number of stitches 31 | Number of buttonholes 1 | White/Green
- TootjadSinger
- Mudel: 3229
- Saadavus: 2
-
188€
Singer | Sewing Machine | Simple 3229 | Number of stitches 31 | Number of buttonholes 1 | White/Green
| All | |
| Automatic threading | Yes |
| Automatic winding | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross weight | 7 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Muud funktsioonid | Front Loading Bobbin Reverse Operation Snap On Presser Feet Extra High Pressor Foot Lifter Built-in Storage |
| Net weight | 6 kg |
| Nööpaugu tüüp | 4-step |
| Nööpaukude arv | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Piste laius | Variable Stitch Widht |
| Piste pikkus | Adjustable Stitch Length |
| Pistete arv | 31 |
| Producer | Singer |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Producer product name | Simple 3229 |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote värv | White/Green |
| Tüüp | Automatic |
| Volume (m3) | 0.0340515 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: singer sewing machine simple 3229 number of stitches 31 number of buttonholes 1 whitegreen, 3229, singer, omblusmasinad

